BZX84-C39,215
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
BZX84-C39,215
JLCPCB Part #
C282545
Package
SOT-23(TO-236AB)
Description
1 Independent 130Ω 250mW 37V~41V 39V 50nA@27.3V SOT-23(TO-236AB) Zener Diodes ROHS