BZX8450-C5V6R
MFR.Part #
BZX8450-C5V6R
JLCPCB Part #
C3730432
Description
1 Independent 250mW 2uA@4V 40Ω 5.32V~5.88V 5.6V ±5% TO-236AB Zener Diodes ROHS