BZX8450-C3V3VL
MFR.Part #
BZX8450-C3V3VL
JLCPCB Part #
C3742381
Description
1 Independent 250mW 3.13V~3.47V 3.3V 7.5uA@1.5V ±5% TO-236AB Zener Diodes ROHS