BZX79-B22,143
MFR.Part #
BZX79-B22,143
JLCPCB Part #
C550703
Description
1 Independent 20Ω 21.6V~22.4V 22V 400mW 50nA@0.7V SOD27(DO-35) Zener Diodes ROHS