BZV90-C68,115
MFR.Part #
BZV90-C68,115
JLCPCB Part #
C550538
Package
SOT-223-3
Description
1 Independent 1.5W 50nA@47.6V 64V~72V 68V 90Ω SOT-223-3 Zener Diodes ROHS