BZB784-C7V5,115
MFR.Part #
BZB784-C7V5,115
JLCPCB Part #
C550078
Package
SOT-323(SC-70)
Description
1 Pair Common Anode 15Ω 180mW 1uA@5V 7.5V 7V~7.9V ±5% SOT-323(SC-70) Zener Diodes ROHS