74LVT640D,112
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
74LVT640D,112
JLCPCB Part #
C549060
Package
SO-20-300mil
Description
-40℃~+85℃ 1 190uA 2.4ns@3.3V,50pF 2.7V~3.6V 32mA 64mA 74LVT 8 Bidirectional Tri-State SO-20-300mil Buffers, Drivers, Receivers, Transceivers ROHS