1PS76SB70,115
Extended
Manufacturer
Nexperia
MFR.Part #
1PS76SB70,115
JLCPCB Part #
C426688
Package
SOD-323
Description
1 Independent 100mA 10uA@70V 410mV@1mA 70V 70mA SOD-323 Schottky Diodes ROHS