GD2X60MPS06N
Extended
Manufacturer
Navitas
MFR.Part #
GD2X60MPS06N
JLCPCB Part #
C28089886
Package
SOT-227
Description
-55℃~+175℃ 1.8V@60A 10uA@650V 120A 420A 650V SOT-227 SiC Diodes ROHS