GD2X30MPS06N
Extended
Manufacturer
Navitas
MFR.Part #
GD2X30MPS06N
JLCPCB Part #
C25647400
Package
SOT-227
Description
-55℃~+175℃ 1.8V@30A 210A 5uA@650V 60A 650V SOT-227 SiC Diodes ROHS