SPC5633MF2MLU60
Extended
Manufacturer
NXP Semicon
MFR.Part #
SPC5633MF2MLU60
JLCPCB Part #
C1345914
Package
LQFP-176(24x24)
Description
-40℃~+125℃ 12bit 1MB 32 Bit 4.5V~5.25V 60MHz 64KB 80 Built-in FLASH Freescale Series LQFP-176(24x24) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS