S9S12P32J0VFT
Extended
Manufacturer
NXP Semicon
MFR.Part #
S9S12P32J0VFT
JLCPCB Part #
C1339639
Package
QFN-48-EP(7x7)
Description
-40℃~+105℃ 1.72V~5.5V 12bit 16 Bit 2KB 32KB 32MHz 34 4KB Built-in FLASH HCS12 QFN-48-EP(7x7) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS