S9S12HA32J0VLHR
Extended
Manufacturer
NXP Semicon
MFR.Part #
S9S12HA32J0VLHR
JLCPCB Part #
C3230852
Package
LQFP-64(10x10)
Description
-40℃~+105℃ 10bit 16 Bit 2KB 32KB 32MHz 4.5V~5.5V 4KB 50 Built-in FLASH HCS12 LQFP-64(10x10) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS