PSMN070-200P,127
Extended
Manufacturer
NXP Semicon
MFR.Part #
PSMN070-200P,127
JLCPCB Part #
C7262119
Package
TO-220AB
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 200V 250W 35A 4.57nF@25V 4V 70mΩ@10V 77nC@10V TO-220AB MOSFETs ROHS