MRF300BN
Extended
Manufacturer
NXP Semicon
MFR.Part #
MRF300BN
JLCPCB Part #
C5196437
Package
SOT-1930-1
Description
-40℃~+175℃ 104pF 133V 2.2V 2.31pF 300W 403pF N-Channel SOT-1930-1 MOSFETs ROHS