MCF5271CAB100
Extended
Manufacturer
NXP Semicon
MFR.Part #
MCF5271CAB100
JLCPCB Part #
C3216313
Package
LQFP-160(28x28)
Description
-40℃~+85℃ 1.4V~3.6V 100MHz 32 Bit 39 64KB External Freescale Series ROMless LQFP-160(28x28) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS