MC10XS6200EK
Extended
Manufacturer
NXP Semicon
MFR.Part #
MC10XS6200EK
JLCPCB Part #
C3230067
Package
SSOP-32-EP-300mil
Description
-40℃~+125℃ 10mΩ 2 7V~18V 9A SSOP-32-EP-300mil Power Distribution Switches ROHS