R25-1D16-5/6
Extended
Manufacturer
NTE Electronics
MFR.Part #
R25-1D16-5/6
Description
-40℃~+70℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 16A 5V - Power Relays ROHS