QW3360BR
Extended
Manufacturer
NTE Electronics
MFR.Part #
QW3360BR
JLCPCB Part #
C6960405
Package
Plugin,D2.4xL6.5mm
Description
-55℃~+155℃ 250mW 360kΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.5mm Through Hole Resistors