QW3301BR
MFR.Part #
QW3301BR
JLCPCB Part #
C6262386
Description
-55℃~+155℃ 250mW 301kΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.5mm Through Hole Resistors