QW1634BR
MFR.Part #
QW1634BR
JLCPCB Part #
C6372516
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.34kΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.5mm Through Hole Resistors