QW1287BR
MFR.Part #
QW1287BR
JLCPCB Part #
C5715930
Description
-55℃~+155℃ 2.87kΩ 250mW Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.5mm Through Hole Resistors