QW1215BR
Extended
Manufacturer
NTE Electronics
MFR.Part #
QW1215BR
JLCPCB Part #
C7333462
Package
Plugin,D2.4xL6.5mm
Description
-55℃~+155℃ 2.15kΩ 250mW Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS