QW1154BR
Extended
Manufacturer
NTE Electronics
MFR.Part #
QW1154BR
JLCPCB Part #
C6262354
Package
Plugin,D2.4xL6.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1.54kΩ 250mW Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.5mm Through Hole Resistors