QW0825BR
Extended
Manufacturer
NTE Electronics
MFR.Part #
QW0825BR
JLCPCB Part #
C6633755
Package
Plugin,D2.4xL6.5mm
Description
-55℃~+155℃ 250mW 825Ω Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.5mm Through Hole Resistors