300WF020
Extended
Manufacturer
NTE Electronics
MFR.Part #
300WF020
JLCPCB Part #
C5887632
Package
Plugin
Description
20Ω 300W ±10% ±260ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS