NRC04J330TRF
MFR.Part #
NRC04J330TRF
JLCPCB Part #
C20101265
Description
-55℃~+155℃ 33Ω 63mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS