MCR10L300FCT
Extended
Manufacturer
NH
MFR.Part #
MCR10L300FCT
JLCPCB Part #
C7428100
Package
TO-220F
Description
-35℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 10A 110A 300V 5uA@300V 920mV@5A TO-220F Schottky Diodes ROHS