MBR30L80CT
Extended
Manufacturer
NH
MFR.Part #
MBR30L80CT
JLCPCB Part #
C7428077
Package
TO-220AB
Description
-35℃~+150℃ 1 Pair Common Cathode 20uA@80V 220A 30A 680mV@15A 80V TO-220AB Schottky Diodes ROHS