LRBN25GFER130
Extended
Manufacturer
NCT
MFR.Part #
LRBN25GFER130
JLCPCB Part #
C50314707
Package
2512
Description
130mΩ 3W Alloy Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS