LRBM25GJER035
MFR.Part #
LRBM25GJER035
JLCPCB Part #
C5121132
Description
35mΩ 3W Current Sense Resistor SMD ±5% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS