LRBM25GFER0038S
Extended
Manufacturer
NCT
MFR.Part #
LRBM25GFER0038S
JLCPCB Part #
C5121065
Package
2512
Description
3.8mΩ 3W Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS