LRAM12CJTR016
MFR.Part #
LRAM12CJTR016
JLCPCB Part #
C50314659
Description
16mΩ 1W Alloy Resistor SMD ±5% ±50ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS