LRAM12CGTR018
MFR.Part #
LRAM12CGTR018
JLCPCB Part #
C7436296
Description
18mΩ 1W Current Sense Resistor SMD ±2% ±50ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS