PLT10HH101150PNL
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
PLT10HH101150PNL
JLCPCB Part #
C668492
Package
SMD
Description
-55℃~+125℃ 100Ω@10MHz 10MΩ 15A 2 2.3mΩ 300V 750V SMD Common Mode Filters ROHS