NFZ32BW700HN10L
MFR.Part #
NFZ32BW700HN10L
JLCPCB Part #
C2661832
Package
SMD,3.2x2.5mm
Description
1 456mΩ 700mA 70Ω@1MHz ±30% SMD,3.2x2.5mm Ferrite Beads ROHS