NFZ32BW451HN10L
MFR.Part #
NFZ32BW451HN10L
JLCPCB Part #
C711207
Package
SMD,3.2x2.5mm
Description
1 2.74Ω 275mA 450Ω@1MHz SMD,3.2x2.5mm Ferrite Beads ROHS