NFM31KC103R1H3L
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
NFM31KC103R1H3L
JLCPCB Part #
C5452105
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 1.5mΩ 10A 10nF 50V ±20% 1206 Feed Through Capacitors ROHS