NCU15XH103J6SRC
MFR.Part #
NCU15XH103J6SRC
JLCPCB Part #
C3171957
Description
-55℃~+150℃ 0.5mm 10kΩ 1mm 3380K 3434K 3455K ±1% ±5% 0402 NTC Thermistors ROHS