NCP18XM472J03RB
MFR.Part #
NCP18XM472J03RB
JLCPCB Part #
C113140
Description
-40℃~+125℃ 0.8mm 1.6mm 100mW 1mW/℃ 3500K 3545K 3560K 4.7kΩ 460uA ±2% ±5% 0603 NTC Thermistors ROHS