LXRW0YV201-059
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LXRW0YV201-059
JLCPCB Part #
C2908049
Package
SMD,0.6x0.6x0.3mm
Description
-25℃~+85℃ 0.28mm 100pF~200pF 50V SMD,0.6x0.6x0.3mm Trimmers, Variable Capacitors ROHS