LQW2UAS12NG00L
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQW2UAS12NG00L
JLCPCB Part #
C6217580
Package
1008
Description
12nH 1A 90mΩ ±2% 1008 Power Inductors ROHS