LQP03TN5N6H02D
MFR.Part #
LQP03TN5N6H02D
JLCPCB Part #
C86127
Description
14@500MHz 350mA 400mΩ 4GHz 5.6nH ±3% 0201 Inductors (SMD) ROHS