LQP02TQ7N5J02D
MFR.Part #
LQP02TQ7N5J02D
JLCPCB Part #
C2048294
Description
1.5Ω 10@500MHz 200mA 6.6GHz 7.5nH ±5% 01005 Inductors (SMD) ROHS