LQP02HQ43NH02E
MFR.Part #
LQP02HQ43NH02E
JLCPCB Part #
C1857894
Description
100mA 2.7GHz 43nH 4Ω 8@500MHz ±3% 01005 Inductors (SMD) ROHS