LQP02HQ2N4B02L
MFR.Part #
LQP02HQ2N4B02L
JLCPCB Part #
C2988761
Description
14@500MHz 2.4nH 200mΩ 450mA 9.5GHz Thick Film Inductor 01005 Inductors (SMD) ROHS