LQP02HQ2N3C02L
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQP02HQ2N3C02L
JLCPCB Part #
C1332943
Package
01005
Description
14@500MHz 2.3nH 200mΩ 450mA 9.8GHz 01005 Inductors (SMD) ROHS