LQM2MPN2R2MGHL
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
LQM2MPN2R2MGHL
JLCPCB Part #
C337918
Package
0806
Description
1.3A 1A 2.2uH 200mΩ 40MHz ±20% 0806 Inductors (SMD) ROHS