LQM2HPN4R7MGCL
MFR.Part #
LQM2HPN4R7MGCL
JLCPCB Part #
C87065
Description
225mΩ 25MHz 4.7uH 800mA Multilayer inductor ±20% 1008 Inductors (SMD) ROHS