LQM2HPN1R5MG0L
MFR.Part #
LQM2HPN1R5MG0L
JLCPCB Part #
C98034
Package
1008
Description
1.5A 1.5uH 50MHz 88mΩ Multilayer inductor ±20% 1008 Inductors (SMD) ROHS